Değişimler, değişiklikler…

Sokağa çıkma yasakları, okulların kapanması, iş gitmemek…

Bir süreü değişikliğin yanında çok daha büyük değişiklikler yaşıyorum bu günlerde. Sadece buraya not düşmek istedim. Ancak insanın uyum sağlama gücünü bir kez daha gözlemliyorum . Herşeye ama her şeye uyum sağlayabilecek bir yapımız olduğunu şaşırarak izliyorum . Cİnsiyetten bağımsız insanoğlu bir çok yeni olayı kanıksayabiliyor ve yaşamına bir şekilde(!) devam edebiliyor.

Bu günlerin sonunda bambaşka sabahlara uyanacağımı düşünüyorum artık. İyi mi olur yoksa kötü mü bunu zaman gösterecek . Ancak hep danışanlara söylediğim şeylerin kendime söylemek epey garip . Ama aynı zamanda haklı olduğumu da görüyorum . Bireyler hatalarının ya da başarılarının soncuunu yaşarlar. Üzülürler, sevinirler, kaygılanırlar kahrolurlar ancak ölmezler. En korkutucu gelen şeyler bir bakmışsınız ki normal olmuş. Ama istediğiniz şey normallik mi işte burası azıcık karanlık.

Zaman sadece biraz zaman diyor şarkı da. Bir sürü anlamsız şarkı bilirim sanatçısının kim olduğunu bilmeden . İşte bu da onlardan biri. Evet biraz zaman . Belki de uzun bir zaman lazım hepimize.

Hayatınızada herşeyin yolunda olması dileğiyle iyi karantinalar 🙂 Bu da bu ruh hallerinden bir not olarak burada yerini alsın bakalım.