Bitti!

Hayatımızda her gün bir şeyler biter, birşeyler başlar. Bu gün benim için önemsiz bir biçimde biten önemli bir gündü. 2014 Eylül ayında başladığım doktora serüvenimi bu gün itibari ile sona erdirdim. Koronavirüs nedeni ile çevrimiçi yapılan toplantı ile doktorsun sen dediler. Ankara Üniversitesi PDR bölümündeki ilk çevrimiçi savunma sınavı olarak da kayıtlara geçmiş oldu.

Tez jürisinde yer alarak yanlışlarımı kibar bir dille yüzüme yüzüme vuran hocalarıma buraya not düşerek tekrar teşekkür etmek istiyorum . Eleştiri ve eksiklerin hepsine katılıyorum . İlk defa beni eleştiren bir gruba karşı söyleyecek lafım yok. Cidden haklılar 🙂

Bu hafta içerisinde düzenlemelerimi gerçekleştirerek mezuniyet işlemlerini de yapmaya başlayacağım . Bu sayede yeniden blogu aktif olarak kullanmaya başlarım belki benim için bir dönüm noktası olur.

Darısı tüm lisansüstü adaylarının başına. Ancak birşey itiraf etmem gerekir ki sandığım kadar mutlu ya da heyecanlı değilim. Kimbilir belki de 4 yılda değil 6 yılda bitirebilmenin etkisidir. Hevesim kaçmıştır.

Gereksiz bir metin çıkarıldı .

Selametle!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir