IP Adresinden Adres Bulmak

bir çok farklı site olmasına rağmen doğru koordinatları veren site sayısı çok az . Vereceğim şu adres ile birkaç sokak yanılma payı ile yeri bulabileceksiniz 🙂

TIKLA

He bulsanız ne olacak sorusu ise tamamen yorumsuz 🙂

Kırmızı olan yer esas bulunduğum yer ev ikonu ise sitenin gösterdiği….

3 thoughts on “IP Adresinden Adres Bulmak

 1. hocam merhaba..matematik öğretmeniyim meb de.eğitim bilimleri alanında yüksek lisans yapmak istiyorum.tezli olarak.tezli yüksek lisans programlarına başvuru sadece yaz aylarndamı oluyor..istanbuldaki devlet ünilerinden birinde y.lisans yapmak istiorum.y.lisans konularnda bilgim pek yok.bana neler tavsie edebilirsiniz.mailime cvp atabilirseniz çok memnun olurum

 2. Hocam mailinizi alamadım .
  Eğitim bilimlerinin farklı bölümleri var, eğitim yönetimi, eğitim programları, ölçme değerlendirme, eğitim psikolojisi ve PDR bunların hepsi eğitim bilimlerinin içerisinde siz hangisinde yapmak istiyorsunuz önce buna karar verin.

  İyi bir ALES puanı ve olabildiğince yüksek dil puanı şart. Genelde bu alanları ya sayısalcılar ya da dilciler dolduruyorlar çünkü birinin ALES i diğerinin dil puanı çok yüksek oluyor.

  Sonra yapacağınız iş üniversiteleri ayrı ayrı takip etmek, hangi üniversitede yapmak istiyorsanız onun geçen sene ki ilanını bulun 3 aşağı 5 yukarı aynı şekilde çıkar ilanlar.

  Tarih olarak ara dönemde kayıt alan okullar olduğu gibi sadece yaz ayında alanda var. Ama geneli sadece yaz ayında başvuru alıyor yani güz dönemi için . Dediğim gibi bunun için üniversiteleri ayrı ayrı takip etmelisiniz.

  Dil puanı bazı yerlerde zorunlu iken bazı yerlerde ön şart değil ama her iki durumda da sınava girmenizi 30-40 da olsa bir ÜDS KPDS puanı almanızı öneririm çünkü 0,5 gibi puanlarla birilerini geçip yüksek lisansa hak kazanabilirsiniz. Ortalamanız (lisanstaki) ne kadar yüksek ise o kadar iyi ne kadar düşük ise o kadar yüksek ales ve dil puanı almalısınız. ALES bu konudaki en önemli faktör %60 gibi bir etkisi var.

  Şimdilik bu kadar bilgi işinizi görecektir. Başarılar dilerim.

  1. teşekkürler cevabınız için hocam.artık mayısta iyi bir ales ve dil puanı alıp önümüzdeki yıl için ilanları takip edicem.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir