KPSS 2010 Lisans GKGY ve Eğitim Bilimleri Sınavı !

Veee beklenen sınav yapıldı. İnsanların yıl boyunca rüyalarını süsleyen bir sınav artık KPSS ve güzel ülkemde üniversite sınavlarından daha önemli bir hal aldı artık.

Devlette işe girmenin birinci yolu çünkü kendileri…

Gelelim sınava;

Sabahki oturum yani GKGY çok kolaydı , byük bir çoğunluğun genel kanısı bu. Öğleden sonraki eğitim bilimleri oturumu genel anlamda zor olarak nitelendiriliyor. Bakalım sonuçlar ne olacak, puanlar hangi aralıklarda gelecek.

Puandan daha önemli bir konu var ki devletin personel atama politikaları, aslında bunu takip etmek herkes için daha yararlı:)

Ben öylesine girmiştim sınava, sınava atanmış olarak girmenin rahatlığından mı?, yoksa hiç bir şeye çalışmadığım için bilmemenin verdiği o muhteşem hazdan mıdır bilinmez GKGY sınavından yarım saat önce, Eğitim Bilimleri sınavından 1 saat 20 dakika önce çıkarak yeni bir rekora daha imza attım 🙂 Ben çıktığımda daha hiç kimse yerinden kıpırdamamıştı çünkü:)

Herkes için hayırlı olmasını diliyor, bol bol puan bol bol atama temenni ediyorum tüm ilgililere:)

Dipnot: Geçen yıl Pazartesi günü açıklanmıştı sorular, bu yılda aynısı olacaktır büyük ihtimal, ancak onun öncesinde fikir sahibi olmak isteyenler Eğitim Bilimleri  ve GKGY Soruları ile ilgili konuları irdeleyebilirler…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir