Yüksek Lisans

PDR öğrencileri için derledim topladım yüksek lisans ilanlarını, ÖYP yi de takip ettim bilgilendirmeler yaptım . Tanıdık tanımadık bir dünya insanın sorularına cevap verdim , ben de Ahi Evran Üniversitesine başvurmak istemiştim .

Ancak bu yıl Ahi Evran yüksek lisans açılmadı, ikinci aklımdaki yer TOKAT GOP idi,ve oraya başvurdum . Bu gün itibari ile de kazanmış bulunmaktayım .

Derslere gidebilecek miyim , ya da başarılı olabilecek miyim ? ya da okul beklentilerimi verecek mi? bilmiyorum ama bende artık yüksek lisans öğrencisi olma hakkına sahibim 😀

Lisanstan sınıf arkadaşım Fatma gene peşimi bırakmadı , yüksek lisansta da sınıf arkadaşım olacak 🙂

Bakalım ne olacak 26 sında kayır için Tokat yollarındayım , başka PDR Yüksek Lisans kazanan olası sınıf arkadaşlarım orada olursa tanışmak isterim 🙂

Görüşmek üzere…

Sonuçlara BURADAN bakabilirsiniz.

One thought on “Yüksek Lisans

  1. merhaba öncelikle hayırlı uğurlu olsun yüksek lisansınızı yapıyorsunuz sanırım. bir sorum olacaktı: iki üniversiteye birden başvuru yapmak istiyorum. fakat birinin kayıdını yaptırdıktan sonra ancak diğerinin sonucunu öğrenebiliyorum. bu durumda ilkini iptal edip ikinciye başvurma hakkım oluyor mu acaba bu konuda bilginiz var mı?
    şimdiden teşekkürler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir