PDR Servisinin Denetlenmesi (Sunumlar Seminerler Dosyası)

Sunumlar Seminerler Dosyası Denetimi 

Denetçi sizden yapmış olduğunuz sunumları sadece sözel yolla istemez bana bu sunuları yapmış olduğunu ispatla diyebilir.
Bunun ispatı için sunumlar seminerler dosyasının içine yapmış olduğunuz Powerpoint sunumun bir dinleyici notları çıktısını koymalısınız. Ancak sunumun çıktısını koymak yetmeyecektir.
Örneğin bir sunum yapacakken okul müdürlüğüne bir yazı ile başvurmalısınız. ………Tarihinde ………… yerde …………….. kişilere ………….. sunumu yapılması planlanmaktadır bu konuda gereğini…….. gibi bir yazı ile izin isteyeceksiniz.
Okul müdürü de tamam yap diye bir yazı verecek.
Semineri sunacaksınız , seminere katılan öğrencilerin imzalı isim listesini alacaksınız. Bu imza sirküsünü de koyacaksınız dosyanızın içine. Ve altına …… saatte ………. Yerde ……….. seminer …… kişi ile gerçekleştirilmiştir yazacaksınız seminer sonunda broşür vs gibi bir materyal vermeniz notunuzu arttıracaktır.

Yani kurum içi yazışma önemliymiş ve her yaptığınız sunumu bu şekilde belgeleyecekmişsiniz.

Daha önce bu yolu takip eden bir psikolojik danışman görmemiştim , sizde görmedi iseniz ve de bu yolu takip etmiyorsanız yukarıda anlattıklarımı dikkate almanızı öneririm.

Bu şekilde okulda yürütülen faaliyetleri de belgelemiş olacak sunumlar seminerler dosyasının denetiminden de geçmiş olacaksınız.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir